Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan memur maaşı düzenlemesiyle ilgili açıklama… Net konuştu tarih verdi! – 2023

Merhaba,

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı dolayısıyla AK Parti İstanbul teşkilatına seslendi. Erdoğan memur maaşlarıyla ilgili düzenlemeyi bayram sonrası hızlıca Meclise sunacaklarını söyledi.

 

 

 

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP Teşkilatları ile Bayramlaşma Programı’na canlı bağlantıyla katıldı. Burada konuşan Erdoğan İsveç’te Kuran-ı Kerim yakılmasına tepki gösterdi.

Erdoğan “Bu cürmü işleyenler kadar fikir özgürlüğü kılıfı altında izin verenler, bu alçaklığa göz yumanlar emellerine ulaşamayacak. Türkiye olarak, tahrik siyasetine de tehdit siyasetine de kesinlikle boyun eğmeyeceğimizin bilinmesini istiyorum” ifadelerini kullandı.

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, en düşük memur maaşının 22 bin lira olacağı torba yasanın ne zaman Meclis’e sunulacağına ilişkin de bilgi verdi.

Erdoğan, “Seçimlerin ardından kolları sıvadık. Güçlü bir kabine kurduk. Meclis ve genel merkezdeki görevlendirmeleri neticelendirdik. İki kabine toplantımızda önümüzdeki dönemde atacağımız adımları belirledik. Birileri koltuk kavgasından başlarını kaldıramazken biz verdiğimiz sözleri yerine getirmeye başladık. Memur ve emekli maaşlarıyla ilgili düzenlemeyi bayram sonrası sonuçlandıracağız” ifadelerini kullandı.


Umuyoruz ilginizi çeken, güzel bir içerik sunabilmişizdir.

İçeriğimizi oylayın post

Yorum yapın